Jdi na obsah Jdi na menu
 


POČTENÍ O HRÁCHFIFA 07

Fifa 07 od EA Sports - sice nepřináší žádné velké změny hratelnosti, ale zato může určitou část fanoušků zaujmout rozsahem nakoupených licencí reálných hráčů, týmů, soutěží a stadiónů.Jedinou novinku tak představují interaktivní ligy, což je mód, ve kterém se na oficiálních EA serverech střetávají příznivci jednotlivých klubů v zápasech, kde jsou soupeři stanoveni na základě aktuálních rozpisů zahraničních lig.
Podrobnějším zkoumáním herních módů pak lze odhalit opět velké nedostatky v navržení herního menu. Na druhou stranu je třeba autory pochválit za změny v manažerském módu.
Letos to kupodivu vypadá, že EA se rozhodli změnit pořadí priorit a hratelnosti se věnovali více než dost. Během prvních pěti, možná deseti zápasů to ještě nepoznáte, ale při dohrávání první sezóny v novém ročníku si již budete jisti, že právě změny hratelnosti jsou tou největší a zároveň nejpozitivnější změnou, kterou FIFA 07 přináší. Pozitivní kroky lze zaznamenat při rozehrávání přímých kopů a rohů, v nichž je úspěch konečně postaven na vaší šikovnosti, padají i neobvyklé góly, situace se neopakují tak často jako dříve a hráč má větší možnost hru ovlivnit a navíc ve hře neexistuje snad jediné místo na soupeřově polovině, ze kterého nelze dát gól. Jeden z problémů, který ubližuje celkovému dojmu ze zpracování střel je střela z voleje. S velkou pravidelností se totiž při těchto pokusech hráči trefují mimo bránu.
FIFA 07 disponuje opět velkou škálou licencovaných lig, hráčů a mužstev. Bohužel čeští fandové budou zklamáni nepřítomností české ligy,ale mi doufáme že se to snad v příštím roce změní a budeme si moci zahrát zrovna tak českou ligu jako u NHL 07 českou extraligu.Takže Nám nezbývá nic jiného než si zahrát s týmem Sparty,který zaplať ... je v této hře.

FOTBALOVÉ EMOCE
Dav reaguje na váš výkon. Góly a držení míče přinesou oslavné chorály, když se vašemu týmu daří, ale přechází v nespokojené hučení, když vám to nejde. Kamera se zaměřuje na hráče, kteří dávají průchod svým emocím.

EA SPORTS Interaktivní ligy
Reprezentujte svůj klub v průběhu sezóny v F.A. Premier League, Bundeslize, francouzské lize nebo mexické 1. divizi. Když hrají oni, hrajete také. Vyhrajte a přibližte svůj klub slávě. Prohrajte a sledujte pád vašeho týmu na dno tabulky. Týdenní přehled novinek bude obsahovat i uživatelské rozhovory, které rozšíří vaši slávu do světa.

VYLEPŠENÝ HERNÍ SYSTÉM
Celkově byly vylepšeny přihrávky a vyhledávání pozic. Hráči do sebe realisticky strkají a srážejí se ve snaze získat míč. Nová fyzika míče přesně napodobuje odskoky, podkluzování a horní rotaci. Pro hvězdy byly zachyceny charakteristické pohyby a způsoby hry.

STANDARDNÍ SITUACE
Použijte levou analogovou páčku k udělení horní nebo spodní rotace míče vedoucí ke kreativnějším standardním situacím a precizním střelám.

NOVÁ TECHNIKU STŘELBY
Zažijte sofistikovanější techniku střelby, která nabízí vyšší kontrolu a špičkovou přesnost.

VYSPĚLÁ AI BRANKÁŘŮ
Inteligence brankářů je autentická s věrohodnými reakcemi a širší škálou odrazů a zákroků.

VYLEPŠENÝ MANAŽERSKÝ MÓD
Všechno je reálné. Reálné peníze, výchova mladých hráčů, tisk a reakce fanoušků. Zcela se ponořte do světa fotbalového manažera. Zcela nově si tento rok vytvořte svůj vlastní klub.

SPOLEČNÉ HRANÍ
Hrajte proti osmi přátelům z FIFA 07 LOUNGE a určete mezi sebou šampióna. Nový systém handicapů rozčlení hráčskou základnu v napínavém boji o prvenství.

CELKOVÁ AUTENTICITA
FIFA 07 obsahuje 27 lig 20 zemí. Přes 510 týmů je přesně zastoupeno správnými dresy a znaky.

OBRÁZKY 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Debilita

(anonim, 12. 1. 2007 15:59)

ty seš asi fakt blbej ne založíš si stránku a co pak se zarazíš a nic neděláš seš blbej dělej dej tam něco nebo ti sem pošlu vira